W środę 21 marca odbyła się gala Plebiscytu Osobowość Roku 2018 na której wyróżnienia odebrali mecenas Ernest Ziemianowicz, oraz prezes fundacji Nasz Wleń pan Krzysztof Jodko Narkiewicz.

W głosowaniu Gazety Wrocławskiej na osobowość roku w kategorii działalność społeczna i charytatywna adw. Ernest Ziemianowicz zajął II miejsce w województwie!

W sumie adw. Ernest Ziemianowicz otrzymał dwa wyróżnienia:

Z wynikiem 2570 głosów zdobył pierwsze miejsce w powiecie świdnickim oraz drugie miejsce w plebiscycie na terenie całego województwa dolnośląskiego otrzymując 4005 głosów poparcia.

Mecenas Ernest Ziemianowicz to cieszący się dużą popularnością i szacunkiem adwokat.  Prowadzi kancelarie prawne we Wleniu, Świerzawie i Świdnicy. Jest szeroko znany z profesjonalizmu, przystępności oraz działalności społecznej i charytatywnej.

Wyróżnienie odebrał również pan Krzysztof Jodko Narkiewicz. Prezes fundacji Nasz Wleń który zdobył pierwsze miejsce kategorii DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA I CHARYTATYWNA na terenie powiatu lwóweckiego. Pan Pan Krzysztof jest pomysłodawcą i organizator”PixelManii”- wydarzenia fotograficzno-cosplayowego na skalę światową. Został nominowany za wspieranie rozwoju lokalnego poprzez promocję miasta i gminy Wleń.

PAN KRZYSZTOF JODKO NARKIWICZ

A.JAŚKIEWICZ

%d bloggers like this: