kill_the_netUpload files...
Moto Dzień Dziecka | WlenInfo - Informacje z regionu - Wleń

W najbliższą niedzielę wszystkie dzieci zapraszamy na Plac Ratuszowy w Jeleniej Górze na kolejną edycję „Moto Dzień Dziecka”. Wspaniali ludzie z pasją na swoich niesamowitych maszynach zapewniają moc atrakcji dla małych i dużych dzieci.

Motocyklowe Karkonosze powstały jesienią 2016r. łącząc ludzi dla których wspólną pasją są motocykle, ale również mających chęć niesienia pomocy. Wspieramy okoliczne domy dziecka organizując między innymi „Moto Mikołaja” oraz „Moto Dzień Dziecka”.

Każde przedsięwzięcie to ciężka praca wielu wspaniałych ludzi. Nasza społeczność dynamicznie rozwija się na Facebook`u. Jest nas coraz więcej, dołączają do nas ludzie o świetnych pomysłach, wielkim zapale i jeszcze większym sercu. Dzięki naszym akcjom charytatywnym jesteśmy coraz bardziej widoczni na mapie społeczności jeleniogórskich. Patrząc z perspektywy czasu, każda wspólna akcja, każde osiągnięcie dodaje nam siły i wiarę na każdy kolejny dzień i każdą nową akcję, bo razem jesteśmy silni.

Chcielibyśmy zaprosić najmłodszych do wspólnej zabawy podczas kolejnej edycji „Moto Dnia Dziecka”, która odbędzie się w najbliższą niedzielę-30.05.2021 od godziny 12:00 na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze. Wszystkim dzieciom gwarantujemy mnóstwo dobrej zabawy – szczegóły na naszym plakacie. Liczymy, że odwiedzicie nas i nasze „rumaki” i razem będziemy się świetnie bawili.