Eulalia Bocheńska- Foina Wleń
Eulalia Bocheńska- Foina – Zespół Szkół we Wleniu

Podczas ubiegłotygodniowego pożegnania ósmoklasistów miało miejsce także pożegnanie odchodzącej z pracy wieloletniej dyrektor przedszkola.

W czwartek, 23 czerwca 2022 roku we wleńskiej szkole miała miejsce akademia, podczas której ósmoklasiści pożegnali się ze swoimi kolegami, koleżankami i nauczycielami. To podczas tej uroczystości Pani Anna Wilińska, Dyrektor Zespołu Szkół we Wleniu przekazała informację o odejściu z pracy wieloletniej dyrektorki wleńskiego przedszkola, Pani Eulalii Bocheńskiej- Foiny.

„Składamy najwyższe słowa uznania i podziękowania za wieloletnią, sumienną i odpowiedzialną pracę na stanowisku nauczyciela i Dyrektora Przedszkola w Zespole Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu. Dziękujemy za pracę dla dobra dzieci, zaangażowanie, za troskę o dobre imię naszego przedszkola i szkoły, za profesjonalizm i nieocenioną pomoc, za miłą i owocną współpracę. Miejmy nadzieję, że w Pani sercu pozostaną wspomnienia radości i poczucie, że był to piękny rozdział w Pani życiu zawodowym i osobistym. Życzymy wielu lat w zdrowiu i radości, niech czas wolny od pracy zawodowej pozwoli Pani na realizacje wielu planów, zamierzeń i pasji. Wszystkiego dobrego.” – życzyła Dyrektor Anna Wilińska.

Dyrektor Anna Wilińska i Wicedyrektor Magdalena Borkowska - Zespół Szkół we Wleniu
Dyrektor Anna Wilińska i Wicedyrektor Magdalena Borkowska – Zespół Szkół we Wleniu

Pani Eulalia Bocheńska- Foina nie kryła wzruszeń odbierając kwiaty i najserdeczniejsze życzenia. W kilku słowach podziękowała swoim podopiecznym, uczniom wleńskiej szkoły, a także współpracownikom i dyrekcji. Powiedziała również, że ma jedno życzenie:

„Chciałabym wyrazić jeszcze takie życzenie, życzę sobie, życzę dzisiejszym przedszkolakom i tym przyszłym oraz ich rodzicom, aby plan i projekt budowy nowego przedszkola jak najszybciej się ziścił. Mam nadzieję, że wkrótce będziemy z radością i ze szczęściem otwierać nowe przedszkole we Wleniu.” – mówiła rozstając się z pracą Eulalia Bocheńska- Foina.

Zgromadzani w auli ósmoklasiści oraz ich rodzice podziękowali pani Eulalii gromkimi brawami oraz odśpiewaniem „Sto lat”.

Zespół Szkół we Wleniu
Zespół Szkół we Wleniu

Marek Dral – Lwowecki.info