Terminarz rozgrywek ligi: JELENIA GÓRA: KLASA B GRUPA 2
RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

1HOTTUR BOROWICE____-__-__ 
2POTOK KARPNIKI– ZRYW UBOCZE2019-08-2515:00
3GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA– BOBRY WOJANÓW2019-08-2515:00
4WKS PILCHOWICE– JUVENIA RYBNICA2019-08-2515:00
5KS PŁAWNA– POGOŃ II ŚWIERZAWA2019-08-2515:00
6BIELANY BIEDRZYCHOWICE– POGOŃ WLEŃ2019-08-2515:00
7MITEX PODGÓRZYN– RUDAWY JANOWICE WIELKIE2019-08-2515:00

Kolejka 2 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

8RUDAWY JANOWICE WIELKIE____-__-__ 
9POGOŃ WLEŃ– MITEX PODGÓRZYN2019-09-0115:00
10POGOŃ II ŚWIERZAWA– BIELANY BIEDRZYCHOWICE2019-09-0115:00
11JUVENIA RYBNICA– KS PŁAWNA2019-09-0115:00
12BOBRY WOJANÓW– WKS PILCHOWICE2019-09-0115:00
13ZRYW UBOCZE– GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA2019-09-0115:00
14HOTTUR BOROWICE– POTOK KARPNIKI2019-09-0115:00

Kolejka 3 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

15POTOK KARPNIKI____-__-__ 
16GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA– HOTTUR BOROWICE2019-09-0815:00
17WKS PILCHOWICE– ZRYW UBOCZE2019-09-0815:00
18KS PŁAWNA– BOBRY WOJANÓW2019-09-0815:00
19BIELANY BIEDRZYCHOWICE– JUVENIA RYBNICA2019-09-0815:00
20MITEX PODGÓRZYN– POGOŃ II ŚWIERZAWA2019-09-0815:00
21RUDAWY JANOWICE WIELKIE– POGOŃ WLEŃ2019-09-0815:00

Kolejka 4 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

22POGOŃ WLEŃ____-__-__ 
23POGOŃ II ŚWIERZAWA– RUDAWY JANOWICE WIELKIE2019-09-1515:00
24JUVENIA RYBNICA– MITEX PODGÓRZYN2019-09-1515:00
25BOBRY WOJANÓW– BIELANY BIEDRZYCHOWICE2019-09-1515:00
26ZRYW UBOCZE– KS PŁAWNA2019-09-1515:00
27HOTTUR BOROWICE– WKS PILCHOWICE2019-09-1515:00
28POTOK KARPNIKI– GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA2019-09-1515:00

Kolejka 5 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

29GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA____-__-__ 
30WKS PILCHOWICE– POTOK KARPNIKI2019-09-2215:00
31KS PŁAWNA– HOTTUR BOROWICE2019-09-2215:00
32BIELANY BIEDRZYCHOWICE– ZRYW UBOCZE2019-09-2215:00
33MITEX PODGÓRZYN– BOBRY WOJANÓW2019-09-2215:00
34RUDAWY JANOWICE WIELKIE– JUVENIA RYBNICA2019-09-2215:00
35POGOŃ WLEŃ– POGOŃ II ŚWIERZAWA2019-09-2215:00

Kolejka 6 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

36POGOŃ II ŚWIERZAWA____-__-__ 
37JUVENIA RYBNICA– POGOŃ WLEŃ2019-09-2915:00
38BOBRY WOJANÓW– RUDAWY JANOWICE WIELKIE2019-09-2915:00
39ZRYW UBOCZE– MITEX PODGÓRZYN2019-09-2915:00
40HOTTUR BOROWICE– BIELANY BIEDRZYCHOWICE2019-09-2915:00
41POTOK KARPNIKI– KS PŁAWNA2019-09-2915:00
42GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA– WKS PILCHOWICE2019-09-2915:00

Kolejka 7 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

43WKS PILCHOWICE____-__-__ 
44KS PŁAWNA– GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA2019-10-0615:00
45BIELANY BIEDRZYCHOWICE– POTOK KARPNIKI2019-10-0615:00
46MITEX PODGÓRZYN– HOTTUR BOROWICE2019-10-0615:00
47RUDAWY JANOWICE WIELKIE– ZRYW UBOCZE2019-10-0615:00
48POGOŃ WLEŃ– BOBRY WOJANÓW2019-10-0615:00
49POGOŃ II ŚWIERZAWA– JUVENIA RYBNICA2019-10-0615:00

Kolejka 8 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

50JUVENIA RYBNICA____-__-__ 
51BOBRY WOJANÓW– POGOŃ II ŚWIERZAWA2019-10-1315:00
52ZRYW UBOCZE– POGOŃ WLEŃ2019-10-1315:00
53HOTTUR BOROWICE– RUDAWY JANOWICE WIELKIE2019-10-1315:00
54POTOK KARPNIKI– MITEX PODGÓRZYN2019-10-1315:00
55GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA– BIELANY BIEDRZYCHOWICE2019-10-1315:00
56WKS PILCHOWICE– KS PŁAWNA2019-10-1315:00

Kolejka 9 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

57KS PŁAWNA____-__-__ 
58BIELANY BIEDRZYCHOWICE– WKS PILCHOWICE2019-10-2015:00
59MITEX PODGÓRZYN– GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA2019-10-2015:00
60RUDAWY JANOWICE WIELKIE– POTOK KARPNIKI2019-10-2015:00
61POGOŃ WLEŃ– HOTTUR BOROWICE2019-10-2015:00
62POGOŃ II ŚWIERZAWA– ZRYW UBOCZE2019-10-2015:00
63JUVENIA RYBNICA– BOBRY WOJANÓW2019-10-2015:00

Kolejka 10 w dniach 27-10-2019

64BOBRY WOJANÓW____-__-__ 
65ZRYW UBOCZE– JUVENIA RYBNICA2019-10-2714:00
66HOTTUR BOROWICE– POGOŃ II ŚWIERZAWA2019-10-2714:00
67POTOK KARPNIKI– POGOŃ WLEŃ2019-10-2714:00
68GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA– RUDAWY JANOWICE WIELKIE2019-10-2714:00
69WKS PILCHOWICE– MITEX PODGÓRZYN2019-10-2714:00
70KS PŁAWNA– BIELANY BIEDRZYCHOWICE2019-10-2714:00

Kolejka 11 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

71BIELANY BIEDRZYCHOWICE____-__-__ 
72MITEX PODGÓRZYN– KS PŁAWNA2019-11-0314:00
73RUDAWY JANOWICE WIELKIE– WKS PILCHOWICE2019-11-0314:00
74POGOŃ WLEŃ– GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA2019-11-0314:00
75POGOŃ II ŚWIERZAWA– POTOK KARPNIKI2019-11-0314:00
76JUVENIA RYBNICA– HOTTUR BOROWICE2019-11-0314:00
77BOBRY WOJANÓW– ZRYW UBOCZE2019-11-0314:00

Kolejka 12 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

78ZRYW UBOCZE____-__-__ 
79HOTTUR BOROWICE– BOBRY WOJANÓW2019-11-1014:00
80POTOK KARPNIKI– JUVENIA RYBNICA2019-11-1014:00
81GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA– POGOŃ II ŚWIERZAWA2019-11-1014:00
82WKS PILCHOWICE– POGOŃ WLEŃ2019-11-1014:00
83KS PŁAWNA– RUDAWY JANOWICE WIELKIE2019-11-1014:00
84BIELANY BIEDRZYCHOWICE– MITEX PODGÓRZYN2019-11-1014:00

Kolejka 13 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

85MITEX PODGÓRZYN____-__-__ 
86RUDAWY JANOWICE WIELKIE– BIELANY BIEDRZYCHOWICE2019-11-1714:00
87POGOŃ WLEŃ– KS PŁAWNA2019-11-1714:00
88POGOŃ II ŚWIERZAWA– WKS PILCHOWICE2019-11-1714:00
89JUVENIA RYBNICA– GLKS JEŻÓW SUDECKI-CZERNICA2019-11-1714:00
90BOBRY WOJANÓW– POTOK KARPNIKI2019-11-1714:00
91ZRYW UBOCZE– HOTTUR BOROWICE2019-11-1714:00

Terminarz rozgrywek ligi:

JELENIA GÓRA: KLASA A GRUPA 1

RUNDA I

Kolejka 1 w dniach 24-08-2019/25-08-2019

1ORZEŁ WOJCIESZÓW– KWARC PISARZOWICE2019-08-2511:00
2VICTORIA JELENIA GÓRA– CZARNI STRZYŻOWIEC2019-08-2511:00
3KS MACIEJOWA– HALNIAK MIŁKÓW2019-08-2511:00
4WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE– CZARNI PRZEDWOJÓW2019-08-2511:00
5PUB-GOL JELENIA GÓRA– ORZEŁ MYSŁAKOWICE2019-08-2511:00
6KS ŁOMNICA– BUDOWLANI WOJCIESZÓW2019-08-2511:00
7OLIMPIA KOWARY– PIAST BOLKÓW2019-08-2511:00

Kolejka 2 w dniach 31-08-2019/01-09-2019

8KWARC PISARZOWICE– PIAST BOLKÓW2019-09-0111:00
9BUDOWLANI WOJCIESZÓW– OLIMPIA KOWARY2019-09-0111:00
10ORZEŁ MYSŁAKOWICE– KS ŁOMNICA2019-09-0111:00
11CZARNI PRZEDWOJÓW– PUB-GOL JELENIA GÓRA2019-09-0111:00
12HALNIAK MIŁKÓW– WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE2019-09-0111:00
13CZARNI STRZYŻOWIEC– KS MACIEJOWA2019-09-0111:00
14ORZEŁ WOJCIESZÓW– VICTORIA JELENIA GÓRA2019-09-0111:00

Kolejka 3 w dniach 07-09-2019/08-09-2019

15VICTORIA JELENIA GÓRA– KWARC PISARZOWICE2019-09-0811:00
16KS MACIEJOWA– ORZEŁ WOJCIESZÓW2019-09-0811:00
17WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE– CZARNI STRZYŻOWIEC2019-09-0811:00
18PUB-GOL JELENIA GÓRA– HALNIAK MIŁKÓW2019-09-0811:00
19KS ŁOMNICA– CZARNI PRZEDWOJÓW2019-09-0811:00
20OLIMPIA KOWARY– ORZEŁ MYSŁAKOWICE2019-09-0811:00
21PIAST BOLKÓW– BUDOWLANI WOJCIESZÓW2019-09-0811:00

Kolejka 4 w dniach 14-09-2019/15-09-2019

22KWARC PISARZOWICE– BUDOWLANI WOJCIESZÓW2019-09-1511:00
23ORZEŁ MYSŁAKOWICE– PIAST BOLKÓW2019-09-1511:00
24CZARNI PRZEDWOJÓW– OLIMPIA KOWARY2019-09-1511:00
25HALNIAK MIŁKÓW– KS ŁOMNICA2019-09-1511:00
26CZARNI STRZYŻOWIEC– PUB-GOL JELENIA GÓRA2019-09-1511:00
27ORZEŁ WOJCIESZÓW– WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE2019-09-1511:00
28VICTORIA JELENIA GÓRA– KS MACIEJOWA2019-09-1511:00

Kolejka 5 w dniach 21-09-2019/22-09-2019

29KS MACIEJOWA– KWARC PISARZOWICE2019-09-2211:00
30WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE– VICTORIA JELENIA GÓRA2019-09-2211:00
31PUB-GOL JELENIA GÓRA– ORZEŁ WOJCIESZÓW2019-09-2211:00
32KS ŁOMNICA– CZARNI STRZYŻOWIEC2019-09-2211:00
33OLIMPIA KOWARY– HALNIAK MIŁKÓW2019-09-2211:00
34PIAST BOLKÓW– CZARNI PRZEDWOJÓW2019-09-2211:00
35BUDOWLANI WOJCIESZÓW– ORZEŁ MYSŁAKOWICE2019-09-2211:00

Kolejka 6 w dniach 28-09-2019/29-09-2019

36KWARC PISARZOWICE– ORZEŁ MYSŁAKOWICE2019-09-2911:00
37CZARNI PRZEDWOJÓW– BUDOWLANI WOJCIESZÓW2019-09-2911:00
38HALNIAK MIŁKÓW– PIAST BOLKÓW2019-09-2911:00
39CZARNI STRZYŻOWIEC– OLIMPIA KOWARY2019-09-2911:00
40ORZEŁ WOJCIESZÓW– KS ŁOMNICA2019-09-2911:00
41VICTORIA JELENIA GÓRA– PUB-GOL JELENIA GÓRA2019-09-2911:00
42KS MACIEJOWA– WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE2019-09-2911:00

Kolejka 7 w dniach 05-10-2019/06-10-2019

43WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE– KWARC PISARZOWICE2019-10-0611:00
44PUB-GOL JELENIA GÓRA– KS MACIEJOWA2019-10-0611:00
45KS ŁOMNICA– VICTORIA JELENIA GÓRA2019-10-0611:00
46OLIMPIA KOWARY– ORZEŁ WOJCIESZÓW2019-10-0611:00
47PIAST BOLKÓW– CZARNI STRZYŻOWIEC2019-10-0611:00
48BUDOWLANI WOJCIESZÓW– HALNIAK MIŁKÓW2019-10-0611:00
49ORZEŁ MYSŁAKOWICE– CZARNI PRZEDWOJÓW2019-10-0611:00

Kolejka 8 w dniach 12-10-2019/13-10-2019

50KWARC PISARZOWICE– CZARNI PRZEDWOJÓW2019-10-1311:00
51HALNIAK MIŁKÓW– ORZEŁ MYSŁAKOWICE2019-10-1311:00
52CZARNI STRZYŻOWIEC– BUDOWLANI WOJCIESZÓW2019-10-1311:00
53ORZEŁ WOJCIESZÓW– PIAST BOLKÓW2019-10-1311:00
54VICTORIA JELENIA GÓRA– OLIMPIA KOWARY2019-10-1311:00
55KS MACIEJOWA– KS ŁOMNICA2019-10-1311:00
56WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE– PUB-GOL JELENIA GÓRA2019-10-1311:00

Kolejka 9 w dniach 19-10-2019/20-10-2019

57PUB-GOL JELENIA GÓRA– KWARC PISARZOWICE2019-10-2011:00
58KS ŁOMNICA– WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE2019-10-2011:00
59OLIMPIA KOWARY– KS MACIEJOWA2019-10-2011:00
60PIAST BOLKÓW– VICTORIA JELENIA GÓRA2019-10-2011:00
61BUDOWLANI WOJCIESZÓW– ORZEŁ WOJCIESZÓW2019-10-2011:00
62ORZEŁ MYSŁAKOWICE– CZARNI STRZYŻOWIEC2019-10-2011:00
63CZARNI PRZEDWOJÓW– HALNIAK MIŁKÓW2019-10-2011:00

Kolejka 10 w dniach 26-10-2019/27-10-2019

64KWARC PISARZOWICE– HALNIAK MIŁKÓW2019-10-2711:00
65CZARNI STRZYŻOWIEC– CZARNI PRZEDWOJÓW2019-10-2711:00
66ORZEŁ WOJCIESZÓW– ORZEŁ MYSŁAKOWICE2019-10-2711:00
67VICTORIA JELENIA GÓRA– BUDOWLANI WOJCIESZÓW2019-10-2711:00
68KS MACIEJOWA– PIAST BOLKÓW2019-10-2711:00
69WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE– OLIMPIA KOWARY2019-10-2711:00
70PUB-GOL JELENIA GÓRA– KS ŁOMNICA2019-10-2711:00

Kolejka 11 w dniach 02-11-2019/03-11-2019

71KS ŁOMNICA– KWARC PISARZOWICE2019-11-0311:00
72OLIMPIA KOWARY– PUB-GOL JELENIA GÓRA2019-11-0311:00
73PIAST BOLKÓW– WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE2019-11-0311:00
74BUDOWLANI WOJCIESZÓW– KS MACIEJOWA2019-11-0311:00
75ORZEŁ MYSŁAKOWICE– VICTORIA JELENIA GÓRA2019-11-0311:00
76CZARNI PRZEDWOJÓW– ORZEŁ WOJCIESZÓW2019-11-0311:00
77HALNIAK MIŁKÓW– CZARNI STRZYŻOWIEC2019-11-0311:00

Kolejka 12 w dniach 09-11-2019/10-11-2019

78KWARC PISARZOWICE– CZARNI STRZYŻOWIEC2019-11-1011:00
79ORZEŁ WOJCIESZÓW– HALNIAK MIŁKÓW2019-11-1011:00
80VICTORIA JELENIA GÓRA– CZARNI PRZEDWOJÓW2019-11-1011:00
81KS MACIEJOWA– ORZEŁ MYSŁAKOWICE2019-11-1011:00
82WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE– BUDOWLANI WOJCIESZÓW2019-11-1011:00
83PUB-GOL JELENIA GÓRA– PIAST BOLKÓW2019-11-1011:00
84KS ŁOMNICA– OLIMPIA KOWARY2019-11-1011:00

Kolejka 13 w dniach 16-11-2019/17-11-2019

85OLIMPIA KOWARY– KWARC PISARZOWICE2019-11-1711:00
86PIAST BOLKÓW– KS ŁOMNICA2019-11-1711:00
87BUDOWLANI WOJCIESZÓW– PUB-GOL JELENIA GÓRA2019-11-1711:00
88ORZEŁ MYSŁAKOWICE– WOSKAR II SZKLARSKA PORĘBA-WOJCIESZYCE2019-11-1711:00
89CZARNI PRZEDWOJÓW– KS MACIEJOWA2019-11-1711:00
90HALNIAK MIŁKÓW– VICTORIA JELENIA GÓRA2019-11-1711:00
91CZARNI STRZYŻOWIEC– ORZEŁ WOJCIESZÓW2019-11-1711:00