kill_the_netUpload files...
Twoja praca w PRL na zdjęciach. Konkurs fotograficzny! | WlenInfo - Informacje z regionu - Wleń

Czasy PRL-u należą już do przeszłości, a dla młodzieży są jedynie wyobrażeniem rzeczywistości sprzed 30 laty znanej głównie z kultowych seriali… Nowy konkurs „Nasza praca w PRL” powstał, by pokazać na starych zdjęciach wspomnienia zawodowe Polaków pamiętających czasy Polski Ludowej.

Akcja skierowana jest do osób powyżej 50. roku życia, które chcą podzielić się fotograficznymi pamiątkami z pracy w czasach PRL. Pracowałeś/aś w fabryce, w biurze, a może w sklepie lub restauracji? Pokaż nam, jak wyglądał wtedy na co dzień Twój zawód!

Aby wziąć udział w konkursie pod hasłem #NaszaPracawPRL, prześlij w formularzu internetowym maksymalnie trzy swoje zdjęcia (w wersji cyfrowej, np. skan) ukazujące Twoją pracę z okresu PRL. Formularz zgłoszeniowy można wypełnić samodzielnie, ale może to także zrobić za uczestnika bliska lub znajoma osoba – w tym celu należy uzupełnić dane zgłaszającego.

Szczegóły, regulamin i miejsce do zapisów zamieszczono na stronie: www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod

Wszystkie nadesłane fotografie ukażą się pokonkursowej wirtualnej galerii. Najciekawsze zostaną oczywiście nagrodzone przez jury – na laureatów czekają nowe telefony, książki i kurs komputerowy od platformy strefakursow.pl.

Zgłoszeń można dokonywać jeszcze do 12 stycznia 2021 roku. Zapraszamy do zabawy!

Organizatorem konkursu jest portal https://www.aplikuj.pl/