W związku z rozpoczynającymi się pracami dotyczącymi przebudowy rynku we Wleniu uprzejmie informujemy, że w dn. 03.12.2018r. – 21.12.2018r. nastąpią utrudnienia na ul. Wojska Polskiego, ul. Dworcowej, ul. Szkolnej we Wleniu.
Na czas wykonywania robót budowlanych wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacja ruchu. Dojazd do ul. Dworcowej możliwy będzie tylko i wyłącznie od strony ul. Szkolnej (do momentu byłego KZOM), z wyłączeniem autobusów szkolnych – dojazd do plebanii.
Ponadto trudności wystąpią w ciągu Pl. Bohaterów Nysy (od strony kwiaciarni oraz sklepu spożywczo-monopolowego. Dojazd do sklepów będzie możliwy tylko w celach ich zaopatrzenia.
Poniżej (w załączniku) przedstawiamy wstępny projekt oznakowania pionowego. – Cytat ze strony Urzędu Miasta i Gminy we Wleniu.

I wszystko jasne.

Dla ułatwienia publikujemy „Wstępny projekt oznakowania pionowego”, który w prosty, przystępny, a przede wszystkim w pełni zrozumiały sposób przedstawia wszystkie zawiłości zmiany organizacji ruchu we Wleniu. Życzymy miłej lektury na długie zimowe wieczory.

KLIKNIJ, ŻEBY POWIĘKSZYĆ


Cytat oraz grafika ze strony UMiG we Wleniu