W niedzielę na własnym boisku Pogoń przegrała z 0 : 4 z KS Łomnica. Za tydzień rozegra spotkanie wyjazdowe z Orłem Wojcieszów. Aktualnie zajmuje dziewiątą pozycję w tabeli.

Również Czarni Strzyżowiec nie mieli szczęścia, przegrywając z Chełmskiem Śląskim na wyjeździe 1: 2 i nadal zajmując 8 miejsce w tabeli. Za tydzień Czarni na własnym boisku zmierzą się z również z Czarnymi tylko, że z Przedwojowa.

W ciągu jedenastu lat na portalu wleninfo.pl ukazało się kilkaset relacji, kilkadziesiąt materiałów wideo i kilka tysięcy zdjęć z rozgrywek piłkarskich, których brała udział Pogoń Wleń. Każdorazowo włączając w to relacje publikowane na innych mediach i portalach społecznościowych docieraliśmy do prawie tysiąca osób. Cala ta praca została wykonana społecznie. Niestety była ignorowana, a uzyskanie banalnych informacji na temat działalności klubu od jego członków w tym zarządu kończyło się prośba o zachowanie anonimowości. W związku, z czym uznałem, że dalsze kontynuowanie tego projektu nie ma sensu. Jednocześnie dziękuję wszystkim sympatykom piłki nożnej, którzy przez te wszystkie lata korzystali z naszego serwisu.

Redaktor Naczelny
Andrzej Jaśkiewicz


 

%d bloggers like this: