Szanowni Państwo,

Święta Wielkiej Nocy to czas refleksji, wzajemnej życzliwości, zadumy, ale i czas niosący nadzieję. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, w której aktualnie się znaleźliśmy.

Dla nas – funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim to czas wzmożonej pracy, aby Państwo mogli czuć się bezpiecznie. Dlatego tak bardzo prosimy o przestrzeganie zasad, stosowanie się do obostrzeń sanitarnych, ale też apelujemy o zachowanie spokoju i życzliwości; w stosunku do rodziny, sąsiadów i seniorów.

Pomagajmy sobie wzajemnie, nie szukajmy okazji aby złamać zasady, tylko własną postawą dajmy przykład bezpiecznego zachowania. Jeśli nie ma takiej potrzeby, nie kontaktujmy się osobiście z innymi, nie róbmy zakupów codziennie a czas aktywnego wypoczynku zostawmy na później. Szanujmy siebie wzajemnie i doceńmy osoby które pracują, abyśmy mogli w miarę normalnie funkcjonować.

Przestrzeganie tych zasad przez nas wszystkich spowoduje, że przejdziemy przez ten okres w zdrowiu, i w okresie kolejnych świąt usiądziemy wszyscy przy jednym stole i będziemy mogli wspominać ten trudny czas.

Życzę Państwu, abyście te Święta Wielkanocne, spędzili z nadzieją; patrząc z ufnością w przyszłość.

Komendant Powiatowy Policji

w Lwówku Śląskim

Policja Lwówek Śląski

%d bloggers like this: