kill_the_netUpload files...
Balu we Wleniu nie będzie | WlenInfo - Informacje z regionu - Wleń

Od lat Wlenianie Nowy Rok witali na tradycyjnych balach organizowanych przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół lub w OKSiT. W tym roku mieszkańcy, którzy chcieliby podtrzymać tradycję i wspólnie spędzić Sylwestra , muszą udać się do Pławnej. We Wleniu zabawy noworocznej nie będzie.

Na ostatniej sesji Rady Miasta o to, na jakim etapie jesteśmy z organizacją Balu Noworocznego pytał radny Wojciech Michoń

Muszę się przyznać, że chyba na żadnym. Miał być u mnie S.W obiecywał, że przyjedzie, że wszystko będzie zorganizowane i do dnia dzisiejszego go nie ma. Żalił się radnym burmistrz A. Zych.

Pani dyrektor Ann Komsta wyraziła zdziwienie, że w sprawie „Sylwestra” w ogóle prowadzone są jakieś rozmowy i to bez jej wiedzy!  – To wszystko dzieje się poza mną! Ja tego nie rozumiem! Grzmiała. A sylwester będzie i owszem, ale tylko dla seniorów. Wyjaśniła na koniec.

-A taki dostępny dla wszystkich? Uparcie dopytywał radny Michoń.
-A kto miałby go zorganizować? Nieco zirytowana odpowiedziała pytaniem pani dyrektor.

-Noo GOK. Podpowiadał już nieco mniej pewnie radny Michoń.
Tego pani Dyrektor było już za wiele. – TO ZNACZY KTO?

-No ludzie, którzy tu pracują. Nieco naiwnie podpowiadał radny.

Tego dla pani dyrektor było już za wiele – Nie zdaje sobie pan sprawy z ilości osób, które są tu zatrudnione i z kosztów. Odpowiadała, nie kryjąc oburzenia.

I tak balu nie będzie. Rada Rodziców zdecydowała, że nie bali organizowała nie będzie, pan burmistrz czeka, aż ktoś ten bal zorganizuje, a z panią dyrektor nikt nie rozmawia.

Nieźle zapowiada się nam ten Nowy Rok.


Zapraszam do udziału w ankiecie. Czy uważasz, że to OKSiT powinien zorganizować Bal Sylwestrowy?

[Total_Soft_Poll id=”6″]


ANDRZEJ JAŚKIEWICZ